Akcja Letnia

Drodzy Rodzice w okresie wakacyjnym nasze przedszkole pracuje w II turnusie tj.od 22 lipca do 9 sierpnia 2024 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania: SŁONECZKA

W miesiącach lipcu i sierpniu 2024 r. przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych organizować będą opiekę przez 3 tygodnie.

Na pozostałe 6 tygodni będzie można zapisać dziecko do innego przedszkola.

Zapisy na dyżur wakacyjny rozpoczną się w kwietniu br. i będą prowadzone przy pomocy elektronicznego systemu zapisów.

Zapisy na dyżur wakacyjny do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych rozpoczną się

3 kwietnia br. o godz. 12.00 i prowadzone będą za pomocą elektronicznego systemu dostępnego pod adresem:

rekrutacja-warszawa.pzo.edu.pl(otwiera się w nowej karcie)

Rodzice/prawni opiekunowie dzieci, które uczestniczą w rekrutacji na rok 2024/2025 do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych szkół podstawowych, korzystają z utworzonego hasła do systemu rekrutacyjnego;

Rodzice/prawni opiekunowie dzieci, które nie biorą udziału w rekrutacji korzystają z zakładki „Zarejestruj się”.

Rejestracja wniosków w systemie potrwa do 19 kwietnia do godz. 20.00. Po tym terminie nie będzie możliwe wprowadzenie nowych wniosków.

Złożenie wniosków o przyjęcie na dyżur wakacyjny do przedszkola/oddziału przedszkolnego potrwa do 22 kwietnia do godz. 16.00.
Wniosek podpisany profilem zaufanym rodzice przekazują za pośrednictwem elektronicznego systemu zapisu lub wersję papierową wniosku składają w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru.

Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z zasadami oraz harmonogramem zapisów.

Harmonogram zapisów na dyżury wakacyjne w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych

Zapisy na dyżur wakacyjny

Od 3 kwietnia, od godz. 12.00 do 19 kwietnia, do godz. 20.00

Rodzice wypełniają i zapisują w systemie wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny:

• dzieci, które uczestniczą w rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych w szkołach podstawowych  korzystają z utworzonego przez rodziców hasła do systemu rekrutacyjnego;
  • dzieci, które nie biorą udziału w rekrutacji, korzystają z zakładki „Zarejestruj się”.

[!] Wniosek podpisany profilem zaufanym/e-dowodem/podpisem kwalifikowanym rodzice przekazują za pośrednictwem elektronicznego systemu zapisów.

[!] Wniosek, który nie został podpisany podpisem elektronicznym, rodzice składają w przedszkolu
lub szkole wskazanej na pierwszej pozycji w pierwszym z wybranych turnusów tzw. dyżurującym przedszkolu lub szkole pierwszego wyboru.

Od 3 kwietnia, od godz. 12.00 do 22 kwietnia, do godz. 16.00

Rodzice, którzy nie przesłali w systemie wniosku podpisanego elektronicznie, składają papierową wersję wniosku w dyżurującym przedszkolu lub szkole pierwszego wyboru.

10 maja, od godz. 13.00

Rodzice otrzymają informację o zakwalifikowaniu dziecka na dyżur wakacyjny.

[!] Informacja o zakwalifikowaniu będzie dostępna w elektronicznym systemie zapisów oraz

w przedszkolu lub szkole, do której  dziecko zostało zakwalifikowane. Informacja zostanie również przesłana rodzicom na adres e-mail.

Od 10 maja do 23 maja

Rodzice potwierdzają wolę korzystania z miejsca w przedszkolu lub oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej, do której zostało zakwalifikowane.

Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżur jest wniesienie opłaty za żywienie w okresie dyżuru (w terminie 14 dni od dnia opublikowania list dzieci zakwalifikowanych na dyżur wakacyjny).

28 maja, od godz. 13.00

Rodzice otrzymają informację o przyjęciu dziecka na dyżur wakacyjny.

[!] Informacja o przyjęciu dziecka będzie dostępna w elektronicznym systemie zapisów oraz

w przedszkolu lub szkole, do której dziecko zostało zakwalifikowane.

Zapisy na wolne miejsca

29 maja, od godz. 14.00

Publikacja w systemie rekrutacyjnym wykazu wolnych miejsc.

Od 31 maja, od godz. 9.00 do 5 czerwca, do godz. 16.00

Rodzice wypełniają i składają wniosek o przyjęcie na dyżur wakacyjny bezpośrednio w przedszkolu lub szkole, które dysponują wolnymi miejscami.

Od 6 czerwca do 11 czerwca

Dyrektor przedszkola lub szkoły rozpatruje wnioski o przyjęcie na dyżur wakacyjny.

12 czerwca, od godz. 13.00

Rodzice otrzymają informację o zakwalifikowaniu dziecka na dyżur wakacyjny.

Informacja o zakwalifikowaniu dziecka na wolne miejsce będzie dostępna w elektronicznym systemie zapisów oraz w przedszkolu lub szkole, do której dziecko zostało zakwalifikowane.

[!] Rodzice potwierdzają wolę korzystania z miejsca w przedszkolu lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej, do której zostało zakwalifikowane. Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżur jest wniesienie opłaty za żywienie w okresie dyżuru.

13 czerwca, od godz. 16.00

Aktualizacja wykazu wolnych miejsc na stronie elektronicznego systemu zapisów.

Rodzice mogą bezpośrednio zgłosić się do dyżurującej placówki, która dysponuje wolnymi miejscami.

Terminy dyżurów przedszkoli
prowadzonych przez m.st. Warszawę w lipcu i sierpniu 2024 r.

I TURNUS  1 lipca – 19 lipca
II TURNUS 22 lipca – 9 sierpnia
III TURNUS12 sierpnia – 30 sierpnia
L.p.PrzedszkoleAdresTermin dyżuru w 2024 r.
1Przedszkole nr 205ul. K. Irzykowskiego 1I TURNUS 1 lipca – 19 lipca
2Przedszkole nr 381 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6ul. S. Szobera 1/3I TURNUS 1 lipca – 19 lipca
3Przedszkole nr 417ul. Muszlowa 17I TURNUS 1 lipca – 19 lipca
4Przedszkole nr 435ul. gen. T. Pełczyńskiego 24I TURNUS 1 lipca – 19 lipca